V rámci mimořádného stavu v naší zemi i my musíme řešit mnoho problémů. Hlavní prioritou je v této době udržení kvality linek a dostupnosti našich služeb pro každého zákazníka. Naše síť aktuálně zažívá zvýšené zatížení o cca 30-40%, ale díky rezervám na všech hlavních linkách a naší optické síti můžeme tento nápor ustát, bez zásadních problémů. V této době se plně potvrzují a vyplácí nemalé investice do naší infrastruktury a po ukončení mimořádného stavu v nich určitě budeme pokračovat i nadále.

Jen pro ilustraci přikládáme graf vytížení linky pro Vlašim a okolí ze soboty 21.3.2020 :

hp01_24-day

Jelikož se dá předpokládat, že daná situace bude trvat několik týdnů, a již nyní se začínají objevovat problémy se zásobováním materiálem kvůli zcela přetíženým dopravním firmám, v rámci naší společnosti jsme přijali mnohá bezpečnostní opatření, a to nejen pro styk s klienty, ale také v rámci firmy.

Zatím za přísných bezpečnostních opatření provádíme veškeré činnosti. Prioritou je samozřejmě dostupnost našich služeb a servis problematických přípojek. Všechny další činnosti provádíme podle důležitosti.

Tím nejdůležitějším je, že se na nás, jako svého poskytovatele, můžete kdykoliv spolehnout a ozvat se v případě problémů i v této mimořádné době kdykoliv na nonstop infolinku 326 551 005 či e-mail info@vlasimnet.cz

Mohlo by vás zajímat